Webinarai

Būsimi webinarai

Praėję webinarai

27.10.2020

Skaitmeninė rinkodara: kokia strategija veiksminga naudojant GOOGLE reklamos įrankius

Webinaro metu supažinsime su Google Ads reklamos platforma. Sužinosite pagrindinius reklmos formatus ir jų panaudojimo galimybes. Pasiūlysime galimus Google reklamos panaudojimo scenarijus turizmo srityje. Ką išmoksite: a. Kaip pradėti naudotis Google reklamos platforma b. Kokias galimybes suteikia Google reklama c. Kokie yra galimi reklamos fromatai d. Kaip pasirinkti sau tinkamus sprendimus

Plačiau

04.11.2020

Kelionių komunikacijos strategijos ir biudžeto planavimas socialiniuose tinkluose

Šiuose mokymuose papasakosim apie bendrus soc. tinklų principus, turinį, kuris pritraukia dėmesį, bei strategijos ir biudžetavimo logiką, kuria reikėtų remtis kelionių versle ir ne tik. Mokymų metu sužinosite: - kokie soc. tinklų veikimo principai; - Kaip kuriama strategija? - Koks turinys patraukia dėmesį, o kokį vartotojas “prascroll’ina”. - Kam reikalingas biudžetas ir kaip jį išskirstyti. - Kurioje pardavimų piltuvėlio vietoje turėtų būti socialiniai tinklai?

Plačiau

06.11.2020

Facebook ir Instagram reklamos užsakymas pradedantiesiems

Facebook ir Instagram – viena lanksčiausių reklamavimosi platformų, kurias valdyti išmokti gali kiekvienas. Su Facebook Ads galite pasiekti įvairias auditorijas, skatinti pardavimus, formuoti įvaizdį ar tiesiog užmegzti dialogą su savo bendruomene. Karantino sąlygomis skaitmeniniai rinkodaros kanalai pasidaro ypatingai svarbūs. Šių mokymų metu susipažinsime su Facebook Ads Manager – platforma, kurioje galime sukurti reklamą Facebook ir Instagram tinklams. Dalyviams bus paaiškinta, kokia yra reklaminės kampanijos struktūra, gyvai pademonstruota kaip ji sukuriama. Susipažinsime su skirtingais auditorijų formavimo būdais, aptarsime geriausiai parduodantį turinį ir svarbiausius statistinius augimo indikatorius.

Plačiau

05.11.2020

Turizmo paslaugų tiekėjo reklamos strategija Instagram socialiniame tinkle

Instagram – viena patogiausių platformų turinio kūrimui ir bendruomenės būrimui. Šiuose turizmo sektoriui pritaikytuose mokymuose išgirsite: – Kaip nusistatyti jūsų prekės ženklui tinkamus Instagram tikslus; – Kaip susitvarkyti savo paskyrą; – Kaip planuoti komunikaciją ir kurti turinį; – Kaip parduoti Instagram pagalba.

Plačiau

18.11.2020

Internetinio puslapio kūrimas: ką reikia žinoti? Martynas Valauskas

Šiandien kalbėsime apie savo internetinio puslapio kūrimą domenus, hostingą, turinio valdymo sistemas. Aptarsime praktinį svetainės sukūrimą su TVS Wordpress. Mokymų metu dalyviai sužinos esmines dedamąsias, kurios reikalingos norint turėti internetinę svetainę. Praktiškai bus parodoma į kokius dalykus atkreipti dėmesį ir kaip susikurti internetinę svetainę patiems.

Plačiau

28.10.2020

Skaitmeninė rinkodara turizmo paslaugų pardavimo kanaluose

Turizmo paslaugas įprasta parduoti tiesiogiai ateinantiems klientams, įmonės tinklapyje arba partneriams. Bet ar tai viskas ką mes galime internete šiandien? Pakalbėkime apie kanalus, kur turizmo organizatoriai gali parduoti savo produktus.

Atvykstamasis turizmas, Booking.com, Expedia, Skaitmeninė rinkodara

Plačiau